Co o nás říkají zákazníci?

Pravidelně a systematicky se zákazníků ptáme, jak byli spokojeni, jak by nás ohodnotili, co jim vyhovuje a co by nám doporučili zlepšit.


0
Za poslední 3 roky jsme obsloužili 39.661 zákazníků.
0
Za to samé období jsme zpracovali 6.309 servisních zakázek (záruční a nezáruční).
0
Z 2.113 záručních oprav bylo 2.098 vyřízeno ke spokojenosti zákazníka, a 15 zákazníků bylo nespokojeno s výsledkem reklamace.

Za 14 let jsme měli celkem 6 kontrol z České Obchodní Inspekce. V posledních třech letech to byly 2 kontroly na přání zákazníka. Jednou nám byla udělena pokuta 6.500Kč (1.000Kč pokuta, 5.000 Kč správní řízení, 500Kč náklady exekuce na účet) za nedostatečné informování zákazníka o výsledku reklamace, proti které jsme se díky potížím s datovou schránkou nestihli v termínu odvolat a prokázat opak. V druhém případě udělena pokuta 10.000 Kč chybou úředníka, proti které jsme se odvolali a ve správním řízení nám bylo v plné výši vyhověno a pokuta zrušena.

 

Zákazníci ve zpětné vazbě chválí:
Rychlost, vstřícnost, příjemný personál, odborná pomoc, perfektní výběr přesně podle potřeb, ucelené řešení od A do Z, nabídku spolehlivých značek, dobré poradenství, následná péče, dostupnost a servis na místě, rychlé vyřízení záručního servisu, zápůjční telefon v době servisu zdarma s překopírovanými kontakty...

Zákazníci nám vytýkají:
Neakceptujeme platební karty (ne je to drahé ale uvidíme)
Chtějí větší množství značek a výrobců telefonů (ano, ale ruku v ruce s kvalitou)
Chtějí co nejnižší ceny (je možno si odnést telefon za internetovou alza cenu, nebo s plnou péčí, protiúčtem dát telefon, využít šrotovné a rozložení do pohodlných splátek většinou bez navýšení, ještě nižší ceny by znamenaly uchýlení se k nekvalitnímu šedému dovozu nebo riziko, že nebudeme moci fungovat a poskytovat pomoc do budoucna.)

Konkrétní zpětná vazba a proč si zákazníci vybrali nás...

Mám už od vás několikátý telefon, takže mi vyhovuje, že jen zavolám, řeknu, že je čas na změnu a vy se již postaráte o zbytek. Doporučený telefon mi vždy perfektně vyhovoval. Dám si kafíčko, pozařizuji věci, které potřebuji, vy mi mezi tím vše přendáte a zase rok, dva, tři funguju. Ohledně servisu mám stejnou zkušenost. Jednou mi chraptělo ve sluchátku, dostal jsem zápůjční telefon s překopírovanými kontakty, za týden a něco to bylo zpátky, takže také není, co řešit.

JiříOSVČ v lesnictví

Nechápal jsem, jak můžete mít internetový obchod, když neprodáváte za nejnižší cenu, ale pak jsem to pochopil. Nikdo nenabízí a nedodává komplet nastavený telefon, který mi pak technik ještě na dálku doladí na místě u mne doma a vše mi přendá. Za to si klidně něco připlatím. Ještě chci zkusit tu vaší službu online výkup a poslat vám svůj starý telefon. To mi připadá jako dobrá služba na zlevnění telefonu.

PetrGrafik/Designer (student)

Když se mne kolegyně ptala, proč jsem si ten telefon nekoupila v elektru, že je tam levnější, odpověděla jsme jí: "To bych musela být úplně padlá na hlavu! Jednak nepotřebuji tak moc šetřit každou korunu, protože si mohu dát málo co do nákladů, tak jsem vděčná za každý větší doklad a pak ale hlavně tady to mám se vší parádou. Celé mi to zprovozní, nastaví, překopírují kontakty, doinstalují, co potřebuji a ukážou, jak s tím zacházet a co je nové. Pro mne je to služba k nezaplacení." Když něco potřebuji já nebo moje holky, tak se stačí zastavit na prodejně.

EvaMajitelka firmy

Objednávám pro firmu a ještě před třemi lety jsem to různě lovil z internetu a několikrát jsem se pěkně spálil a pak to horko těžko žehlil a proúčtovával s účetní, když jsme museli nový přístroj nějak odepsat. Pak mi to každý jen přinesl na stůl, že mu tam něco nefunguje a jen jsem běhal na poštu a posílal to na reklamaci. Nyní už mám tři roky pokoj. Poradíme se, uděláte cenu, potvrdíme, objednáme, ten den nebo druhý si to vyzvednu spolu s fakturou a o víc se nestarám. Potíže skoro nejsou a když si to někdo rozbije, tak se za vámi zastaví sám a dáte mu to do pořádku. Mám klid. Maximálně odsouhlasím výši opravy, když to jde na firmu.

RadomilNákupčí obce

V telefonech se moc nevyznám. Ale líbí se mi a ráda je používám. Moc mi vyhovuje, když mi to někdo nastaví tak, jak chci a můžu pak telefon používat mnohem víc. Absolutně fantastický jsou ty výukový programy, který teď na telefonu jedu pravidelně při dojíždění. Někdy, když je volněji, tak si to pustím i v práci přes repráčky. Spokojená. Díky. A co bych Vám vytkla? Snad jen, že neberete karty. Ale bankomat je vždy v dosahu, tak to není problém.

RenataSamostatná účetní

Když jsem dal dvojčatům tablety od vás, oni je pod stromečkem rozbalili, spustili a měli tam hned hry a Dobu ledovou, tak z toho byli v sedmém nebi. Tablety už nedali z ruky. Čekali jsme, že nás zachrání alespoň baterky, až dojdou, ale bohužel. Kluci šli spát až po půlnoci. Takže za nás nadšení veliké. Pak se nám ještě líbilo, že jste byli schopni po roce vyměnit rozbitý displej v podstatě na počkání, protože to máme trochu z ruky a musel bych jet několikrát tam a zpět.

JindřichRodinná farma

Starám se o penzion s restaurací. Nemám čas študovat co je nového v telefonech. Stejně tak nemám čas stát ve frontě u operátora, když mám nějaký problém, abych pak lovil staré telefony po šuplících a měl z čeho dočasně volat. Chci říct, co potřebuju a co od telefonu očekávám a vy mi najděte nejlepší řešení cena/výkon. U vás to funguje! Stejně tak servis. Pokud jsem byl někdy bez telefonu, tak maximálně na hodinu, než jste mi vše přendali do zápůjčního telefonu a zase zpět, když se vrátil ze záruky. Taky se nám líbí propojení všech telefonů mezi sebou. Škoda, že ještě neděláte paušální nabídky.

MichalRodinný hotel a penzion

Jsem svobodná matka, takže jsem si zvykla počítat peníze a hodně sjíždět ceny na internetu. Zdálo se, že se tak dá dost ušetřit. Bohužel jsem pak zjistila, že je to dobré na použité oblečení a věci ze sekáče, ale nové složitější věci je lepší kupovat v obchodě, protože jsem pak byla jen nervní a furt něco řešila. A nejhorší je řešit věci, kterým nerozumím. Teď jsem ráda, že mám tablet od Vás a mám klid. Když mi tam děti něco zablokujou, zastavím se a je vyřešeno.

VeronikaNa mateřské dovolené