Proč děláme to, co děláme?


Dopřejte si plně funkční, kompletně nastavený telefon s překopírovanými kontakty a bez následných starostí!

Pomáháme Vám, rozumným lidem, převážně podnikatelům a profesionálům, vybrat si a používat správné mobilní zařízení tak, abyste si maximálně zjednodušili život, měli nad ním větší kontrolu a více si ho užívali.

Znáte ten vtip, jak Ivan trhá rekordy kácením stromů v lese, až se dostane na svůj limit, co s motorovou pilou za den zvládne?!

Tedy do té doby, než mu někdo poradí tu pilu nastartovat?! 🙂

Je to úsměvné, ale my se s podobnou situací setkáváme u telefonů denně.

Sami jsme při nakupování jiných věcí neradi za Ivany. Také nechceme přeplácet drahé pily a pak si lámat hlavu, jak to udělat, abychom se s ní co nejméně trápili. Také chceme mít vše na klíč připravené a jen věci používat na 100% s případnou radou a dopomocí, když jsme v úzkých.

Proto jsme se před lety pustili do mobilní branže a začali pomáhat lidem žít lepší a lehčí život s mobilními přístroji.

Věříme, že člověk může být svobodný a díky moderním technologiím je schopen se jednoduše postarat o většinu svých každodenních, ať už soukromých či firemních, záležitostí a přitom si život maximálně užívat.

 

Jen k tomu potřebuje správné věcičky a správné vzájemné nastavení. A to dnes mobilní telefony se správným příslušenstvím poskytují.

Celodenní asistent od buzení po upomínky úkolů? Sportovní trenér pro dobrou kondici? Vyřízení emailů? Vyfocení zajímavých momentů? Natočení videa, které Vás rozveselí i po letech? Zachytit si pár skvělých nápadů do poznámky při každodenní procházce? Zdarma četovat s blízkými a sdílet věci na facebooku odkudkoli na světě? Podívat se na kameru, když Vám na telefonu houkne alarm, zda se neděje nic zlého?

Nechat se navigací vyvést ze šlamastiky, když na špatně značené objížďce zakufrujete? Poslouchat audioknížky a výukové programy, když se hodiny procházíte se sekačkou po zahradě? Přistupovat do firemních systémů a řešit pracovní úkoly klidně i u vody?

V klidu doma dítěti nafotit bílé čepy v krku, naměřit teplotu, tep a popsat symptomy, které pak spolu s hodnotami CRP testu pediatr na dálku emailem vyhodnotí a doporučí, zda je potřeba ho navštívit, nebo jen dopřát dítěti klid a šanci na zotavení?

Nic není problém!

Stačí vědět jak na to, nebo si nechat vše zprovoznit.

Náš příběh

Když jsme před mnoha lety začínali s mobilními telefony, protože ten obor se nám zdál nesmírně vzrušující tím, jak je schopen lidem ulehčovat život a ještě více je spojovat, znamenal nákup telefonu prohlédnout si papírový obrázek telefonu na vitríně, objednat ho u operátora a po týdnu si pro něj přijít s podmínkou aktivace paušálu.

Nebo nevaž se, odvaž se... šup k nějakému překupníkovi telefonů, tady je a dělej si s ním co chceš. A za tu cenu šedého dovozu ani nezkoušej se vracet a s něčím otravovat, to je tvoje starost, co a jak si zprovoznit.

Tam kde jsme otevřeli prodejnu, se nám povedlo tento přístup změnit a zákazníky ochránit před nástrahami šedých překupníčků a bazarových podvodníčků.

Oproti omezené operátorské nabídce jsme rozšířili portfolio telefonů, takže má zákazník daleko větší možnost přesněji si vybrat, co potřebuje. Vybrat model s požadovanými schopnostmi a zároveň nepřeplácet funkce, které nebudou využívány.

Odolali jsme všem tlakům a snahám na rozšiřování sortimentu a zůstali speciálkou na spolehlivé mobilní telefony, tablety, chytré hodinky a gsm příslušenství.

Při výběru a zařazení do sortimentu dbáme na to, aby měl telefon garantovaný servis a technickou podporu výrobce, díky které jsme pak schopni se o telefon minimálně dva tři roky postarat.

Držíme se stále svého kopyta a snažíme se zákazníkům přinášet do života to nejlepší, co nové mobilní technologie umožňují. A to tak, aby bylo vše připraveno a mohli jednotlivé vychytávky rovnou používat.

A není toho málo, co telefon přináší do každodenního života. Zkuste si ho někdy odložit na týden a uvidíte, o co se Váš život změní:-)

Občas je nám trochu smutno, když vidíme, jak se daří některým portálům a operátorům nalákat na nejnižší cenu či slevu holého polofunkčního telefonu, který pak lidé používají na 40% výkonu v domnění, že ušetřili, ale neuvědomují si, že zakoupili zcela něco jiného a navíc spoustu problémů k tomu.

Naším mottem je: "Správný telefon do správných rukou s ydedeálním poměrem cena-užitek".

Prodejem telefonu pro nás začíná ta větší část péče a starosti o telefon, abyste Vy uživatelé mohli jen bez problému fungovat. Nastavením a kompletním zprovozněním počínaje, odkupem na protiúčet za nový konče.

Maximálně tím šetříme zákazníkům peníze a čas. V celkovém pohledu je to ten absolutně nejvýhodnější způsob pořízení telefonu a ve srovnání s internetem i nejlacinější.

Mnohé záludnosti a skryté pasti při výběru telefonu, jsme odhalili v ebooku, který je Vám k dispozici zdarma. Stačí si ho nechat automaticky poslat vyplněním Vašeho emailu.

A pokud už jste ve finální fázi rozhodování, který telefon je pro Vás ten pravý, pak Vám rádi zdarma a nezávazně poradíme, stačí nám napsat.

Marek a Jarda s vyhrnutými rukávy

Letos je to už 14 let, co se s kamarádem věnujeme mobilním telefonům a online telekomunikačním zařízením. Já přišel z nadnárodního bankovnictví a z interního auditu s cennými zkušenostmi z procesního  a projektového řízení kvality, e-commerce a digitalizace.

Marek, jako bývalý technický komisař cartingu pro střední Evropu se zkušenostmi ze soudního znalectví, doplnil technický pohled na věc. A také má poměrně dobrý cit pro cenotvorbu a dodavatelsko-odběratelské vztahy.

Hlavně nás ale branže mobilních telefonů nadchla, protože v těchto a doplňkových zařízeních vidíme obrovský potenciál a nástroje, kterými si lidé mohou každodenně neuvěřitelně zjednodušit život. Mít nad ním větší kontrolu, být více se svými blízkými a dosahovat násobně lepších výsledků jak v soukromém životě tak v podnikání. S daleko větším potěšením.

Začali jsme s malou prodejničkou v konkurenci 13 jiných obchodů s tímto sortimentem v J.Hradci. Díky přízni zákazníků se dnes můžeme starat o většinu z nich jako jediní na trhu a spolupracovat s třemi operátorskými prodejnami. 

Stejné postavení má i naše prodejna v Pelhřimově. A jsme si jisti, že vedle pražského online storu se bude dařit i připravovaným dalším lokacím zejména v Praze, Táboře a Českých Budějovicích.

Děláme totiž maximum pro to, aby od nás zákazník odcházel s tím pro něj nejvhodnějším zařízením, které mu přinese více radostí než starostí a aby od nás odcházel již plně funkční bez dalšího trápení se zprovozňováním, nastavováním a následným servisem.

Přes čtvrt miliardy korun svěřených více než 30ti tisíci zákazníky říká, že se nám to daří.

A patrně i pro to, že nepohrdáme zákazníky v tom smyslu, abychom je ohlupovali SLEVOU a "nejnižší" zakuklenou cenou, ale umíme jim najít celkově nejvýhodnější řešení a pak se o jejich telefony také několik let postarat.

Chceme, aby si zákazníci život s mobilním telefonem užívali, viděli v telefonu každodenního pomocníka a takové zákazníky také vítáme.